Partnerünk egy innovatív vállalat, melyet a fejlesztőinek, értékesítőinek és a céget erősítő minden munkavállalójának köszönhet! Amennyiben szeretnél többrétű feladatokkal foglalkozni és betekintést nyerni pénzügyi és logisztikai folyamatokba is egyaránt, ez a lehetőség neked szól!

A folyamatos innovációknak köszönhetően ennél a cégnél minden olyan munkavállaló megtalálja a helyét, akinek fontos, hogy egy versenyképes vállalatnál, hosszútávon egy remek csapat részese lehessen. Ha szívesen erősítenéd te is a céget a munkáddal, akkor ad le jelentkezésed az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI ASSZISZTENS

Feladatok amikben számítanak a segítségedre:
  • Könyvelési és pénzügyi feladatok támogatása, könyveléshez kapcsolódó alap feladatok ellátása
  • Mindennapi folyamatos működés biztosítása
  • Kommunikációs feltételek ügyintézése, irattár kezelése
  • Banki utalások rögzítése, beérkező számlák ellenőrzése
  • Naprakész adminisztráció és nyilvántartás vezetése
Mik azok a készségek és képességek, amikkel mindenképpen rendelkezned kell?
  • Minimum középfokú végzettség (felsőkú végzettség előny)
  • Pénzügyi és/vagy logisztikai gyakorlat
  • Számviteli szabályok alapszintű ismerete
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
Ha az alábbi személyiségjegyekkel rendelkezel, biztosan könnyen megtalálod majd a hangot a csapattal:
  • Önállóság, precizitás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó csapatjátékos attitűd
Amivel meghálálják munkádat és hozzáadott értékedet a céghez:
  • Szakmai tapasztalatodhoz és a piaci körülményekhez illesztett alapbér
  • Biztos háttér – a vállalat már majd egy évszázados múltra tekint vissza, így biztos lehetsz benne, hogy egy erős és jól megalapozott céghez kerülsz
  • Céges telefon, laptop
  • Befogadó és támogató csapat, náluk minden poszt egyaránt fontos, megbecsülést és erős szakmai támogatást kaphatsz tőlük
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés pontos helye:
  • Budaörs, Pest vármegye
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig, napi 8 óra
Járulj hozzá Partnerünk további sikereikhez és légy részese egy szuper csapatnak! Jelentkezz még MA szakmai önéletrajzod beadásával az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!