Légy részese a jövő energiájának!

Az ATAB Energy Zrt., egy lendületesen fejlődő energiatanácsadó cég, amely az energiahatékonysági megoldások élvonalában jár, most új kollégát keres. Ha szeretnél aktívan hozzájárulni a lakossági és vállalati energiahatékonyság javításához, napelemparkok projektjeihez, és részt venni egy innovatív vállalat sikerében, akkor náluk a helyed!

Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban részmunkaidőben, és építsétek együtt a fenntartható jövőt!

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Leendő feladatok:
  • Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése
  • Pénzügyi vezető munkájának segítése
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal és megbízókkal pénzügyi kérdésekben
  • Beérkező postai levelek feldolgozása, iktatása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ügyintézése, nyilvántartások vezetése
  • Házipénztár vezetése
  • Pénzügyi riportok készítéséhez adatszolgáltatás
  • Havi, valamint éves zárási feladatok elvégzésében való részvétel
  • Banki utalások előkészítése
  • Beérkező dokumentumok ellenőrzése, digitalizálása
  • Szerződések iktatása, digitalizálása
  • Papíralapú dokumentumok lefűzése
  • Nyilvántartások naprakész kezelése

Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Excel ismeret
  • Precizitás, proaktivitás, dinamizmus
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
  • Középfokú angol nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Az alábbi juttatási csomagot kínálja Partnerünk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos és innovatív munkatársak
  • Korszerűen felszerelt, igényes irodai környezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, akár azonnal kezdéssel
  • Lehetőség a tervezett fejlődés megvalósítására, tapasztalata kibontakoztatására

Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest

Munkaidő:
  • Heti 4 teljes munkanap (32 óra, részmunkaidő)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!