Partnerünk, a The British International School Budapest, ahol nemzetközi munkakörnyezet
és stabil, hosszú távú munkalehetőség várja a leendő munkatársakat.

Pénzügyi csapatukba keressük az új kollégát az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ - BEJÖVŐ SZÁMLA KÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Vevőkkel/szállítókkal történő kapcsolattartás
  • Házipénztár könyvelés
  • Banki kivonatok könyvelése
  • Banki utalásokban való közreműködés
  • Bérfeladás könyvelése
  • Beruházások, tárgyi eszközök könyvelése
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Kollégák/felettesek folyamatos támogatása
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Releváns könyvelési tapasztalat, vagy könyvelői (középfokú) végzettség vagy felsőfokú pénzügyi végzettség (pénzügyi-számviteli ügyintézői végzettség)
  • Minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat pénzügyi-számviteli területen
  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Csapatmunkában való részvételi szándék, jó alkalmazkodó készség
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés, analitikus szemlélet
  • MS Excel magas szintű ismerete, MS Office felhasználói szintű kezelése
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat (Navision, Oracle, SAP, stb...)
Előnyt jelent:
  • Navision program ismeret
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal várja:
  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási és fejlődési lehetőség a világ vezető prémium iskolai szervezetének részeseként
  • Parkolási lehetőség, sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, tea, kedvezményes étkezés
Munkavégzés pontos helye:
  • 1037 Budapest, III. kerület, Kiscelli köz 17.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!