Partnerünk a BIGPRINT HUNGARY Kft. 1998-ban kezdte meg a nagy formátumú vizuál kommunikációs nyomtatási tevékenységét. Azóta is naprakész szakmai kompetenciái mellet mindig kész és előremutató megoldásokat kínálnak első kézből.

Jelenleg új munkatársukat keresik a következő munkakörbe:

PÉNZÜGYI ÉS SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS

Feladatok:
  • Számlázás
  • Díjbekérők elkészítése
  • Számla reklamációk kezelése
  • Kintlévőség kezelés
  • Pénzügyi és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Könyvelési folyamatok támogatása
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • MS Office magas szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • Önálló munkavégzés, pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Nagyon jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • A nagyobb munkaterhet nem stresszként, hanem kihívásként kezeli
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség
Előnyt jelent:
  • NOVITAX integrált vállalat irányítási rendszer ismerete
  • Számviteli, adózási területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • SCROLL program ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Teljes infrastruktúra (iroda, stb.)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal, nyitott, lelkes csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • 1095, Budapest
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
lehetőleg fényképes önéletrajzát, bérigénye megjelölésével az alábbi