Megbízónk a Concordia Közraktár Kereskedelmi Zrt. a közraktározási piac jelentős szereplője. Országosan több telephellyel rendelkezik, saját tárolókapacitással, művi közraktározási rendszerével és színvonalas szolgáltatásaival kívánja ügyfelei igényeit kielégíteni. A Gabona Control üzletág hazai és nemzetközi akkreditációkkal 1989. óta áll a termelők, kereskedők rendelkezésére a minőség ellenőrzési piacon.

Magyarország egész területére és a szomszédos országokra kiterjedő szakképzett ellenőri hálózatuk segítségével a raktári áruminősítés mellett a belföldi és export szállítások teljes ellenőrzését is végezik. Rendelkeznek mindazon hazai és nemzetközi akkreditációkkal, amelyek a minőség ellenőrzési piacon elengedhetetlenek.

A következő munkakörbe várják jelentkezését:

LABORATÓRIUMVEZETŐ

Főbb feladatok:
  • A minőségellenőrző laboratórium működésének szakmai irányítása, a feladatok kiosztása és felügyelete
  • A hazai és nemzetközi vizsgálati módszerek, műszerek és fejlesztési irányok ismerete
  • A laboratórium tevékenységét érintő jogszabályok és egyéb szabályozások ismerete
  • A laboratóriumi eredmények megbízhatóságának ellenőrzésére végzett vizsgálatok megszervezése, folyamatos felügyelete, az eredmények alapján szükségessé váló operatív intézkedések megtervezése és a végrehajtás ellenőrzése
  • A laboratóriumi eredmények ellenőrzése, jóváhagyása
  • Minőségügyi szabványok betartásának felügyelete, ellenőrzése
  • Laboratóriumi dokumentációk, eljárások, szabványműveleti eljárások készítése
  • Auditok, hatósági inspekciók előkészítése, azokon való részvétel
  • Belső szakmai továbbképzés megszervezése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Vegyész, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, vagy releváns végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • Analitikai mérésekben szerzett gyakorlat
  • Jó vezetői és kommunikációs készség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Önálló döntéshozatalra való képesség
  • Problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (teljes MS Office - Word, Excel, Outlook)
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Gabonaiparban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal várja:
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
  • Utazási hozzájárulás a törvényi kereteknek megfelelően
  • Próbaidő lejárta után SZÉP kártya juttatás, magánnyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás
Munkavégzés pontos helye:
  • 1024 Budapest, Kisrókus u. 15.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levelével és
bérigénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!