Szeretnél Kunfehértón, egy stabil lábakon álló cégnél családias légkörben egy kiváló csapatban munkát vállalni? Akkor ragadd meg a lehetőséget!

Ha rendelkezel vegyész- , élelmiszermérnök vagy borász felsőfokú végzettséggel, akkor Megbízónk várja jelentkezésed a következő munkakörbe:

OPERATÍV IGAZGATÓ

Operatív igazgatóként fő feladatod a termelés során a napi folyó feladatok zökkenőmentesen irányítása a területvezetőkkel együttműködve, őket irányítva.

Feladatok:
  • A középvezetőkkel szoros együttműködésben döntéseket hozni a termeléssel kapcsolatban
  • A középvezetők irányítása, munkájuk segítése
  • A meglévő termelési folyamatok részletes vizsgálata és értékelése
  • Azonosítani a javítási lehetőségeket és hatékonyságnövelési intézkedéseket
  • Termelési folyamatok finomhangolása a maximális teljesítmény és minőség érdekében
  • Hatékonyságnövelő technikák és módszerek alkalmazása
  • Idő- és költséghatékonyság biztosítása a termelési folyamatok során
  • Új termelési folyamatok kidolgozása és meglévők fejlesztése
  • Erőforrás-tervezés és kapacitásgazdálkodás
  • Az élelmiszerbiztonsági szabványoknak való megfelelés ellenőrzése
  • Megfelelő higiéniai és biztonsági protokollok fenntartása
  • A termeléshez kapcsolódó célkitűzések meghatározása és tervezése
  • A termelési folyamatok szervezése, irányítása, ellenőrzése és értékelése
  • A termelési költségek optimalizálása és a gazdaságossági célok elérése
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Nagyon fontos számukra, hogy megbízhatóan és logikusan gondolkozva végezd el a feladataidat, ehhez elengedhetetlen a jó szervezőkészség
  • Szívesen és kiválóan kommunikálj szóban és írásban
  • Rendelkezz minimum középfokú nyelvvizsgával, ha ez angol nyelvből van, az előnyt jelent
  • Rendelkezz élelmiszermérnök vagy vegyészmérnök végzettséggel, illetve 3-5 év termelésben, termelés szervezésben eltöltött releváns tapasztalattal
  • Önállóan, felelősségteljesen végezd a munkád
  • A vezérigazgató közvetlen irányítása alatt fogod a feladataidat ellátni, a betanulási időt követően teljes felelősséggel irányítva a termelést
  • A régióban élj, vagy itt képzeld el hosszútávon a jövődet
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal vár:
  • Egy családias és jó hangulatú, barátságos munkahellyel
  • Csapatuk összetartó, fiatalos, mindenki otthon érzi magát
  • Az operatív igazgatóként hosszú távon számítanak rád és segítenek abban, hogy fejlődhess
  • Versenyképes jövedelmet biztosítanak, amely tükrözi a megszerzett tapasztalatodat és végzettségedet
Munkavégzés pontos helye:
  • 6413 Kunfehértó, IV. körzet 6.
Amennyiben az pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg
fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!