Partnerünk Bálint Analitika Mérnöki Kutató és Szolgáltató Kft. 28 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő, 100 %-ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumukba keressük leendő kollégájukat az alábbi munkakörbe:

LEVEGŐTISZTASÁGVÉDELMI VIZSGÁLÓMÉRNÖK

Főbb feladatok:
  • Levegőtisztaság védelmi műszeres mérések, valamint mintavételek elvégzése megbízók telephelyein
  • Emissziós, immissziós és munkahelyi légtér vizsgálatok elvégzése
  • 50 %-ban budapesti saját telephelyen történő irodai munka, 50 %-ban pedig terepi munka megbízók külső, magyarországi telephelyein
  • Vonatkozó szabványok, jogszabályok megismerése és alkalmazása
  • Ipari környezetben történő munkavégzés, esetenként magasban történő munkavégzés
  • Külső helyszínen megvett minták budapesti laboratóriumunkba történő szállítása
  • Akkreditált vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése
  • Kapcsolattartás a megbízókkal
  • Minőségirányítási előírások betartása
Az álláshoz tartozó főbb elvárások:
  • Környezetmérnöki vagy vegyészmérnöki végzettség (BSc vagy MSc végzettség)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • B Kategóriás jogosítvány (gépjármű vezetői gyakorlattal)
  • Alapfokú angol nyelvismeret
Elvárt személyes kompetenciák:
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precíz, lelkiismeretes munka
  • Proaktivitás
  • Megbízhatóság, önálló és csapatban történő munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
Előnyt jelent:
  • Emissziós, immissziós és munkahelyi légtér területen szerzett korábbi tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Műszaki szemlélet, technológiai ismeretek
Amit nyújtanak:
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Piaci viszonyoknak mefelelő versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatás
  • Teljeskörű betanítás
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat
  • Magyar nyelvű, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzzal, a bruttó bérigény megjelölésével
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a bruttó bérigényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!