Partnerünk a Koch’s Torma Kft. tormatermékek és különböző szószok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú nemzetközi háttérrel rendelkező élelmiszeripari vállalat. Termékeiket a hazai üzletláncokba és Európa-szerte számos külföldi országba értékesítik. Folyamatos fejlődésüknek köszönhetően bővülő csapatukba keresünk motivált munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMÉKFEJLESZTŐ

Főbb feladatok:
  • Új termékek fejlesztése
  • Termék receptúrák készítése, folyamatos karbantartása
  • Recept előállításához szükséges technológiák optimalizálása
  • Fejlesztés gyakorlatában való aktív részvétel
  • Részvétel reklamációk kivizsgálásában
  • Receptspecifikációk elkészítésében való közreműködés, folyamatos nyomon követés
  • Minőségirányítási rendszerrel kapcsolatos feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú élelmiszeripari végzettség
  • MS Office Felhasználói szintű ismeret
  • Önálló és csapatmunkára való képesség
  • Proaktív hozzáállás
  • Nyitott, kreatív személyiség

Előnyként értékelik:
  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Élelmiszermérnök végzettség
  • Német, vagy angol nyelvtudás

Amit kínálnak:
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Egy műszakos munkarend
  • Munkába járási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés pontos helye:
  • 6100 Kiskunfélegyháza I. kerület 241.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!