Partnerünk, aki prémium irodabútorokat értékesít, bővíti csapatát, és keresik új kollégájukat. Ha szeretnél egy dinamikus környezetben dolgozni, és élvezed a kapcsolatépítést, akkor neked szól a következő lehetőség:

SALES ASSZISZTENS

Téged keresnek, ha:
  • Kommunikatív, dinamikus és eredmény orientált vagy
  • Imádsz telefonon kapcsolatot építeni és beszélgetni
  • Meggyőzőkészséged kiváló, és szereted elérni a céljaidat
  • Van tapasztalatod értékesítési vagy ügyféltámogatói területen
  • Magabiztos angol nyelvtudásod van
  • Szívesen fedeznél fel új üzleti lehetőségeket és szerveznél találkozókat nagyvállalatokkal
  • Magabiztosan használod a Microsoft Office-t
Feladatok, amiben számítanak rád:
  • Kapcsolattartás és ügyfélkapcsolatok építése telefonon keresztül
  • Árajánlatok készítése és ügyféltámogatás
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Üzleti találkozók és bemutatótermi látogatások szervezése az értékesítési csapat számára
  • Telefonhívások és árajánlatok adminisztrációja a CRM rendszerben
  • Árajánlatok és tenderdokumentációk előkészítésének támogatása
Amit kínálnak:
  • Svéd mentalitású, barátságos cégkultúránkban dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetés és plusz juttatások várnak
  • Modern, inspiráló irodai környezet, amely elnyerte a "2023 Év Irodája" díjat
  • Könnyen megközelíthető irodánk az Agora irodaházban található
  • Rugalmas munkavégzés és szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XIII. kerület.
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!