Partnerünk egy folyamatosan fejlődő, több mint 15 éves tapasztalattal rendelkező online kereskedelemmel foglalkozó cég. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Otto, Real, Cdiscount, Manomano, Emag, Bol, CDON), illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre. Kezdetben Németországban, majd Nyugat-Európában, végül a 2017-től egész Európa területén. Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk a munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása.

A közös célok együttes eléréséhez új munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

FRANCIA NYELVŰ TERMÉKADMINISZTRÁTOR

Főbb feladatok, munkák:
  • Termékleírások magyar nyelvről francia nyelvre fordítása,
  • Francia nyelvű termékoldalak készítése, optimalizálása és elhelyezése a legnagyobb európai marketplace felületeken (Amazon, Leroy Merlin, Ebay),
  • Termékinformációs adatbázis kezelése, naprakészen tartása,
  • Új piaci lehetőségek feltérképezése az adott piacokon,
  • Piacterek zavartalan működésének ellenőrzése,
  • Esetlegesen felmerülő operatív problémák hatékony és gyors megoldása.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • 1-3 év tapasztalat webshopok adminisztrációjában,
  • Felsőfokú/tárgyalóképes aktív francia nyelvtudás szóban és írásban,
  • Microsoft Excel magas szintű ismerete,
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Önálló, pontos munkavégzés.
Előnyök:
  • E-commerce, webshop management (Magento, Shopify) tapasztalat,
  • Bármely más idegen nyelv ismerete.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés teljes bejelentéssel, cafetériával,
  • Medicover egészségbiztosítás (próbaidő után),
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődés,
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, VII. kerület.
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, Home Office lehetőséggel.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!