Ha szereted a pörgős hétköznapokat és hogy mindig történik valami.
Ha keresed a változatosságot és a kihívásokat, és szívesen tanulsz.
Ha számít, hogy felelősséget vállalhatsz és megtapasztalod munkád eredményét.
Ha szívesen fejleszted és használod napi szinten idegennyelv tudásodat.
Ha fontos Neked, hogy nívós környezetben dolgozhatsz.
Ha örömmel foglalkozol és segítesz más embereknek.

Akkor ne habozz, JELENTKEZZ!

Partnerünk az Implantcenter Fogászati és Szájsebészeti Magánklinika
francia (és angol) nyelvtudással bíró új kollégájukat keresik az alábbi pozícióba:

PÁCIENS KOORDINÁTOR / ÜGYFÉLKAPCSOLATI REFERENS

Főbb feladatok, munkák:
  • Külföldi páciensek fogadása, kezelésük koordinálása
  • Ügyféligények feldolgozása, telefonos és e-mailes kapcsolattartás
  • Átfogó szervezési és adminisztrációs feladatok
  • Orvos és asszisztens kollégáik munkájának teljes körű támogatása
  • Tolmácsolás, fordítás
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Pénzkezelés
  • Partnerekkel történő együttműködés koordinálása
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Középiskolai végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Rendelkezz magabiztos francia (angol) nyelvtudással (írásban és szóban egyaránt)
  • Légy talpraesett és legyen jó a kommunikációs– és szervező készséged
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélközpontú gondolkodás és munkavégzés
  • Megbízható, rugalmas, nyitott, precíz személyiség
  • Kezeld jól a váratlan helyzeteket
  • Konfliktuskezelési készség
  • Szeress csapatban dolgozni
  • Tanulási hajlandóság
  • Igényes legyél önmagadra, légy kellemes és ápolt
Előnyt jelent:
  • Vendéglátásban, szállodaiparban, értékesítési területen vagy ügyfél koordinátori munkában szerzett tapasztalat
  • További nyelv (angol, német, orosz) társalgási szintű ismerete
Amit kínálnak Neked:
  • Igényes és nemzetközi munkakörnyezet
  • Idegen nyelvű munkavégzés
  • Változatos és érdekes feladatok
  • Erős csapatszellem, családias légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
Munkavégzés pontos helye, típusa:
  • Budapest, II. kerület
  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar és francia nyelvű
önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!