A K&V Kft. több, mint 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás. Az elmúlt években is folyamatosan fejlődő komplex logisztikai szolgáltató cég gyöngyösi irodájába hosszútávra keresünk megbízható szakembereket. A cég megnövekedett megrendelései (járatbővítései) indokolják a bővítést a személyszállítási csoportjukban is. Szerződéses járataikhoz, közel 120 autóbuszból álló flottájuk munkájának koordinálásához keressük csapatuk új tagjait az alábbi pozícióba:

SZEMÉLYSZÁLLÍTÁSI KOORDINÁTOR

Feladataid lesznek:
  • Autóbusz vezetők napi szintű koordinálása
  • Járatbeosztások készítése a vezetési és pihenőidők figyelembevételével
  • Menetrendek és útvonaltervek készítése
  • Meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás
  • Felmerülő problémák megoldása, panaszok kezelése
  • Megfelelő fuvareszközök biztosítása, fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése
  • Busz fuvarfeladatok teljes körű szervezésével kapcsolatos adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
    Jellemez:
  • Csapatban történő együttműködés, empátia
  • Mások motiválása, fejlesztése
  • Határozottság, jó stressz tűrő képesség
  • Vezetői szemlélet
  • Kreatív és logikus gondolkodásmód
  • Pozitív és ügyfélközpontú megközelítés
  • Pontosság, alaposság

Előnyt jelent:
  • Gyöngyösi vagy Gyöngyös környéki lakhely
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálnak:
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú együttműködés, partneri hozzáállás, megbecsült munkatársak
  • Fiatalos, segítőkész csapat
  • Ingyenes munkahelyi meleg étkezés
  • Sportolási lehetőségek finanszírozása (uszoda, konditerem)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Cafetéria juttatás
  • Munkába járási támogatás

Munkavégzés pontos helye:
  • Gyöngyös

Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, irodai jelenléttel.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed kérünk, hogy küldd el számunkra fizetési igényedet tartalmazó önéletrajzod és motivációs leveled az alábbi "Jelentkezés" gombra kattintva!