Partnerünk a The British International School Budapest teljes munkaidős munkatársat keres, aki szívesen dolgozik egy magas színvonalú nemzetközi iskolai környezetben.

A következő munkakörbe várják jelentkezését:

RECEPCIÓS

A munkakör célja, hogy az új kolléga segítőkészségével pozitív benyomást keltsen a szülőkben, diákokban és a látogatókban.

Fő feladatok:
  • Kapcsolattartás a diákokkal, szülőkkel, látogatókkal
  • Telefonhívások és e-mailek udvarias hangnemben történő kezelése
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
  • Postai küldemények és üzenetek nyilvántartása és továbbítása
  • Alkalmanként tolmácsolás és fordítás
  • Az MAC csapat által kiadott egyéb ad-hoc feladatok ellátása (például iskolai rendezvények támogatása)
  • Adminisztráció különböző adatbázis-rendszerekben
  • Fotózásban és videózásban való részvétel, ha az MAC csapat igényli (alkalmanként)
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Minimum középfokú végzettség megléte
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiváló szervezőkészség, hatékonyság és proaktív hozzáállás a feladatokhoz és felelősségekhez
  • Udvarias és magabiztos kommunikáció készsége
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Előnyt jelent:
  • Diploma megléte
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Releváns tapasztalat és kiváló ügyfélszolgálati készségek
Az alábbi juttatási csomaggal várja Megbízónk:
  • Versenyképes juttatások
  • 8 órás bejelentett munkaviszony és 8 órás bér, ami az iskolaszünetek alatt 6 órás munkaidőt jelent csak, 8 órás bérrel
  • Tagja lehet egy nemzetközi iskolai közösségnek
  • Dinamikus és multikulturális környezet
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyenes parkolás, kerékpártároló, zuhanyzó és öltöző
  • Ingyenes iskolai fitneszterem használata
  • ICAS munkavállalói támogató program (érzelmi és pszichológiai problémák támogatása, jogi és pénzügyi tanácsadás, egészségügyi és jóléti támogatás)
  • Jól felszerelt tanári szoba (kávé, tea, tej, stb.)
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • 1037 Budapest, Kiscelli köz 17.
  • Azonnali kezdési lehetőség!
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levelének csatolásával az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!