Partnerünk 100 %-ban magyar tulajdonú, teljes piaci lefedettséggel rendelkező, Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keresi új kollégáját:

KERESKEDELMI PROJEKTASSZISZTENS
(építőanyag szegmens)

Feladatok:
  • Aktív kapcsolattartás telefonon és e-mailben a régió összes régi és új potenciális partnerével
  • Gyors, készséges vevőkiszolgálás, műszaki tanácsadás
  • Szerződések előkészítése
  • Megrendelések kezelése, lebonyolítása
  • Árajánlat készítése, szállítólevél kiállítása, számlák koordinálása
  • Szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és magas szintű problémamegoldó készség
  • Magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
  • Kezdeményező készség, dinamizmus és rugalmasság
  • Siker- és eredményorientáltság
  • Optimista és proaktív gondolkodás
Előnyt jelent:
  • Építőipari tanulmányok vagy építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektasszisztensi gyakorlat
  • Német és / vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal várja:
  • 30 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Fiatalos, rugalmas, segítő Kollektívát és a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúrát
  • Sokrétű, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört
  • Cafetéria juttatásokat (SZÉP kártya, magán egészségbiztosítás)
  • Jó hangulatú csapatépítő rendezvényeket
  • Mobiltelefon
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, IX. kerület.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzoddal és fizetési igényed megjelölésével az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!