Partnerünk a fémalkatrész gyártás, szerszámkészítés, és felületkezelés területén egyedi portfólióval rendelkező, több mint 30 éve működő magyar tulajdonú vállalat.

Csapatuk bővülése miatt keresnek új munkatársat a következő pozícióba:

MINŐSÉGELLENŐR

Feladatok:
  • Fém alkatrészek, termékek méréssel való ellenőrzése (gyártásközi- és végtermék ellenőrzés)
  • Tolómérős, mikrométeres és egyéb műszeres mérések elvégzése
  • Műszaki rajzok olvasása, értelmezése
  • Önálló döntéshozatal kész darabok megfelelőségében, illetve nem megfelelőségében
  • Selejtezés
  • A biztonságos munkavégzéshez szükséges követelmények betartása
  • Mérések dokumentálása SAP rendszerben
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat gyártócégben, minőségellenőr munkakörben
  • Magabiztos műszaki ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, önálló munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Alapvető rajzolvasási készség, méréstechnikai ismeretek
  • SAP, ERP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal várja:
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Dinamikusan fejlődő, stabil, szakmai háttér
  • Piacképes juttatási csomag
  • Szabad hétvégék
  • Kiszámítható munkarend
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, X. kerület
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát jövedelem igény megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!