Ügyfelünk a hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója. Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte nevet szerzett magának jól megtervezett termékekkel.

Most mágocsi üzemük számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

VÉGELLENŐR

Feladatok:
  • Vállalatirányítási rendszer ütemezése alapján a szállításra kész berendezések átvétele minőség ellenőrzési kérdések alapján, tablet rendszer használatával
  • Funkció tesztek ellenőrzése, lebonyolítása (ventilátor-, adiabatikus rendszer-, elektromos alkatrészek stb. tesztelése)
  • Fotó és videódokumentáció készítése végátvétel és rakomány rögzítés során
  • A feladatok befejeztével azok készre jelentése és a minőség ellenőrzési kérdések megválaszolása a vállalati rendszerben
  • Végellenőri dokumentáció valós rögzítése
  • Berendezések vákuumtisztításának elvégzése
  • Feltárt hibák dokumentálása a vállalatirányítási rendszerben, azok javítása vagy javíttatása majd újra dokumentálása
  • Berendezések utóellenőrzése szállítás előtt
  • Rakodás és árurögzítés ellenőrzése
  • Gépek csomagolásának elvégzése, ellenőrzése
  • Szállítási dokumentumok kitöltése
  • Munkaterület és eszközök tisztán tartása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programcsomag kiváló ismerete (Word, Excel)
  • Alapfokú angol/német nyelvismeret szóban és írásban
  • Rugalmasság, felelősségvállalás, megbízhatóság, precíz munkavégzés
Partnerünk a következő juttatási csomaggal várja:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Munkába járási támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Innovatív munkakörnyezet
Munkavégzés pontos helye:
  • Mágocs, Baranya vármegye
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő hétfőtől péntekig, napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!