Már van tapasztalatod minőségirányítási, minőségbiztosítási területen? Szívesen lennél Partnerünk dinamikusan fejlődő csapatának új tagja? Akkor ez a hirdetés Neked szól!

Ügyfelünk a hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója. Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte nevet szerzett magának jól megtervezett termékekkel és dinamikus folyamatokkal. Most kaposvári üzemük számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI ASSZISZTENS (KAPOSVÁR)

Milyen feladatokra számíthatsz?
  • Minőségbiztosítási dokumentumok kezelése, különös esetekben készítése, módosítása
  • Közreműködés a beszállítók, alvállalkozók ellenőrzése során
  • Adminisztratív segítségnyújtás a rendszeres belső audit elvégzésére
  • A „Minőségirányítási Kézikönyv” előírásainak folyamatos ellenőrzése az adminisztratív területeken, heti tájékoztatás adása a MEO vezetőjének
  • A „Minőségirányítási Kézikönyv” szerinti roncsolásmentes anyagvizsgálatok folyamatának állandó ellenőrzése
  • Munkával és feladatokkal kapcsolatos levelezések lebonyolítása
  • Gyártásban használt minden egyéb dokumentum kezelése, nyomtatása, lefűzése, fényképes dokumentációk rendszerezése
Mit várnak el tőled?
  • Minimum középfokú végzettség (a felsőfokú végzettség előny)
  • 1-2 év releváns munkatapasztalat minőségbiztosítási, minőségirányítási területen
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas szintű Office programcsomag ismerete (Word, Excel)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
Ideális jelöltként:
  • Átlátod a minőségirányítási rendszer működését
  • Magabiztosan képviseled a céget külső és belső auditok során, valamint a megrendelőkkel való kapcsolattartásban
Amit nyújtanak:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Pozíciónak megfelelő, fix bérezés
  • Tiszta, rendezett és modern munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása (céges buszjáratok igénybevételének lehetősége)
  • Szakmai támogatás a minőségirányítási vezető közreműködésével
  • Előrelépési lehetőség vezetői pozícióba
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (céges mobiltelefon, laptop)
Munkavégzés pontos helye:
  • Kaposvár
Munkavégzés típusa:
  • Teljes munkaidős
Ha szeretnél egy stabil, nemzetközi vállalatnál dolgozni, ahol lehetőséged nyílik fejlődni, jelentkezz most! Küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!