Partnerünk, a Trendház-2000 Kft., egy piacvezető, 30 éves múltra visszatekintő könyvelőiroda Dabason. Stabil szakmai hátterük révén megbízható pénzügyi szolgáltatásokat nyújtanak ügyfeleik számára. Most lehetőség nyílik csatlakozni hozzájuk egy rugalmas munkarenddel, akár részmunkaidőben is, ahol a pénteki napok rövidítettek (08:00-14:00). Ha szeretne egy stabil és támogató munkakörnyezetben dolgozni, ne hagyja ki ezt az izgalmas lehetőséget!

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Ügyfeleik részére mérlegképes könyvelői feladatok ellátása
  • Adóbevallások elkészítése
  • Folyószámlák és főkönyv egyeztetése
  • Zárási feladatok, beszámolók önálló elkészítése
  • Kapcsolattartás a könyvelt cégek ügyvezetőivel
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, külső szolgáltatókkal
Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Gyakorlat kisvállalkozások könyvelésében
  • Munkakörhöz szükséges jogszabályok naprakész ismerete
  • Számítógépes ismeretek, Office alkalmazások rendszeres használata
  • Önálló munkavégzés az adóbevallások, beszámolók, zárások elkészítésében
  • Jó problémamegoldó és jó kommunikációs készség, kiváló helyesírás
  • Nagyfokú precizitás, gyors és hatékony munkavégzés
  • Lelkiismeretes, felelősségteljes személyiség
Előnyt jelent:
  • Ügyviteli szoftverek készség szintű használata
  • Éves beszámoló elkészítésében gyakorlat
  • Bérszámfejtési tapasztalat
  • Combosoft ismerete
  • Vectory ismerete
  • Azonnali kezdés
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Tapasztalathoz igazodó bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Munkába járás támogatás
  • Szakmai fejlődés garantált
  • Képzési célok támogatása
  • Sokrétű, rugalmas munkavégzést, egy 25 fős csapatban
  • Igényes, modern és nyugodt munkakörnyezet, kiszámíthatóság
  • Családbarát, rugalmas munkahelyet
  • Hosszú távú munkalehetőséget, igény szerint főfoglalkozásban vagy részmunkaidőben
  • Támogató, szakmai csapat
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Pénteken rövidített munkanap (08:00-14.00)
  • Csapatépítő programok (évente több alkalommal)
Munkavégzés pontos helye:
  • Dabas
Munkavégzés típusa:
  • Igény szerint teljes vagy részmunkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
lehetőleg fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét,
illetve a végzettséget igazoló diplomák fénymásolatát