Több éves tapasztalata van teljes körű könyveléssel kapcsolatban? Szeretne továbblépni szakmai karrierjében Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk egy több éve sikeresen működő autókereskedelmi cég. Fő profilja a gépjárműkereskedelem, de emellett szerviztevékenységet is végez több telephelyen. Pénzügyi partnerei az ország legnagyobb és legismertebb bankjai. Most szegedi telephelyük számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI VEZETŐ

Feladatok:
  • A pénzügyi csapat szakmai támogatása, feladatok koordinálása
  • Gazdasági vezető napi munkavégzésének támogatása
  • Analitikák és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, az értékcsökkenésének követése
  • Éves, negyedéves és havi zárási feladatok koordinálása
  • Pénzügyi beszámolók és adóbevallások elkészítése
  • Könyvvizsgálat koordinálása és kapcsolattartás a hatósági szervekkel
  • Társterületek számára szakmai tanácsadás
  • Részvétel a belső szabályzatok elkészítésében
Az állás betöltéséhez szük
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Legalább 5 év könyvelés területen szerzett tapasztalat
  • Vállalkozási mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és jó problémamegoldó készség
  • Pontos és precíz munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal várja:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Cafetéria juttatás
  • Bejárási támogatás (távolsági bérlet használata, illetve gépkocsival történő utazás esetén km/Ft támogatás)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges mobiltelefon, számítógép)
  • Modern, kulturált munkahelyi környezet
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
Munkavégzés pontos helye:
  • Szeged
Munkaidő:
  • Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajza és motivációs levele csatolásával, valamint nettó fizetési igénye megjelölésével az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!