Új időszámítás kezdődött azzal, hogy az EU betétdíjas rendszerek bevezetésére kötelezte a tagországokat. Ezzel jelentősen megnövekedett a kereslet a visszaváltó automaták üzemeltetésére. Partnerünk a Returmatic Solutions Zrt. az elmúlt 10 év tapasztalatai alapján gyártja és üzemelteti Európa egyik legversenyképesebb mobil visszaváltó infrastruktúráját. Ha szeretnél részese lenni egy dinamikusan növekvő iparágnak, ha érdekel a háttér területek támogatásához kapcsolódó feladatok sokasága, akkor jelentkezz bátran az alábbi pozícióba:

SZENIOR KÖNYVELŐ

Feladatok, amikben számítanak Rád:
  • A Gazdasági Igazgató napi munkavégzésének támogatása
  • A pénzügyi, számviteli, bérszámfejtő és kontrolling funkciók szakmai támogatása
  • Analitikák és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, az értékcsökkenésének követése
  • Éves és negyedéves zárási feladatok ellátása
  • Pénzügyi beszámolók és adóbevallások elkészítése
  • Könyvvizsgálat koordinálása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, hitelintézetekkel, külső szakértőkkel
  • A számviteli szabályok nyomon követése és a változások implementálása
  • Döntés előkészítési anyagok készítése
  • Társterületek számára tanácsadás
Mi tesz Téged alkalmassá a feladatra?
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 4-6 éves azonos munkakörben megszerzett tapasztalat
  • Naprakész adózási ismeretek
  • Erős számítógépes MS Office és kiváló Excel ismeretek
  • Analitikus és logikai képesség, innovatív gondolkodás
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • IFRS ismeret
  • Kulcs Soft könyvelési, bérszámfejtési modul ismerete
  • NEXON bérprogram ismerete
Amit kínálnak Neked:
  • Részvételi lehetőség új folyamatok kialakításában
  • Lendületes, folyamatos fejlődő vállalati kultúra: Ahol számít a véleményed!
  • Átfogó betanítási és beléptetési terv: Folyamatos visszajelzés a fejlődésedről!
  • Munkába járási támogatás
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, X. kerület
Munkavégzés típusa:
  • Teljes munkaidős
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!