Veresegyházon több mint 20 éve működő cukrászdába keresünk új kollégát az alábbi pozícióra:

PULTOS

Amit ajánlanak:
  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas munkaidő beosztás napi 10 órás munkavégzéssel
  • Kedvező vásárlási lehetőség
  • Utazási hozzájárulás
  • Ingyenes egyszeri étkezés biztosítása
  • Fizetett szabadság
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Előre lépési lehetőség
  • Dinamikus csapatszellem, jó, barátságos munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
A munka elvégzéséhez főbb elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Csapatszellem
  • Előzékeny pozitív személyiség
  • Vásárlók előzékeny, barátságos és pontos kiszolgálása
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Magabiztos pénzkezelés
  • Igényes megjelenés

Pozíció betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Barista képesítés vagy gyakorlat
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat-gyakorlat
Feladatok:
  • Vendégek kiszolgálása
  • Termékek ajánlása, üzlet forgalmának növelése
  • Üzlet és a készletek rendben tartása
  • Rendelések felvétele/kezelése
Munkavégzés ideje:
  • Havonta kb. 15 munkanap heti 4 napos munkarendben

Munkavégzés helye:
  • Veresegyház (Ingyenes parkolás és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető)
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!