Partnerünk 30 éve a villamosipari piacon az ország
legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás.

A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre, valamint a vevői elégedettségre,
mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz.

Hozzájuk keresünk új munkatársat azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

BESZERZŐ

Feladatok:
  • Beérkező igények összegzése, megrendelések továbbítása a beszállítók felé,
  • Készletfigyelés – szoros együttműködés az értékesítéssel és a raktárral,
  • Beszerzések utánkövetése, szerződések teljesítésének lekövetése,
  • Árajánlatok kérése, a bejövő ajánlatok értékelése,
  • Partnerekkel, ügyfelekkel, vevőkkel való kapcsolattartás,
  • Beérkezett áruk bevételezése, adminisztrálása,
  • Piac monitorozása, új beszállítók keresése,
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel.
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki, gazdasági vagy logisztikai végzettség,
  • 1-3 év szakmai tapasztalat műszaki beszerzés vagy készletgazdálkodási területen,
  • MS Office programok magabiztos használata,
  • Precíz, pontos munkavégzés, és jó monotónia tűrés,
  • Jó problémamegoldó képesség, kitartó és lelkes attitűd.
Előnyt jelent:
  • Vectory vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Villamosipari területen szerzett tapasztalat.
Megbízónk kínálata:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés, béren kívüli juttatás,
  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz modern munkakörnyezetben,
  • Stabil, dinamikusan fejlődő munkahelyen, egy lendületes csapat tagja lehetsz,
  • Fejlődési és erőlelépési lehetőségek,
  • Folyamatos visszajelzést kapsz a felettesektől, jól működő teljesítményértékelési rendszer keretein belül.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budaörs
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 07:00-15:00 óráig.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!