Partnerünk a Dymex Supply Ltd. egy OEM-ek ellátási lánc integráló cége,
melynek székhelye Budapesten, Magyarországon található.

Küldetésük, hogy innovatív megoldásokat kínálnak,
amelyek lehetővé teszik ügyfeleik számára, hogy
optimalizálják ellátási láncukat és elérjék üzleti céljaikat.

Szakterületük a világ minden tájáról származó termékek és anyagok beszerzése,
és szorosan együttműködnek ügyfeleikkel annak érdekében,
hogy az ellátási lánc igényeiket hatékonyan és megbízhatóan kielégítsék.

Értékeik közé tartozik a minőség iránti elkötelezettség,
az ügyfelek elégedettsége és a folyamatos fejlesztés.

Fiatal, dinamikus csapatuk bővítésére keressük
új kollégájukat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Feladatok:
  • Áruk és anyagok mozgatása a raktárban kézi vagy gépi eszközök segítségével
  • Raktári bevételezés, kiszállítás összekészítése, csomagolása
  • Árukészlet és anyagok tárolása a megfelelő helyen és módon
  • Készletváltozások regisztrálása a vállalatirányítási rendszerben
  • Raktári folyamatok fejlesztése és javaslattétel a hatékonyság növelése érdekében
  • Együttműködés a társosztályokkal és kollégákkal a munkafolyamatok zökkenőmentes végrehajtása érdekében
Elvárások:
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldás és proaktivitás
Előny jelent:
  • Angol nyelvtudás
  • Targoncavezetői engedély
Amit kínálnak:
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű