Partnerünk, egy dinamikusan fejlődő, családias takarító cég, fiatalos csapatába keres új kollégát! Ha szereted a rendet, kiválóan kommunikálsz, és projekt-szemléletű gondolkodásmóddal rendelkezel, akkor ez a lehetőség neked szól! Olyan céltudatos és határozott munkatársat keresünk, aki képes rendszerezett, átlátható folyamatokat kialakítani, és irányítani a projekteket.

Csatlakozz most, és légy te a csapat legújabb tagja az alábbi pozícióban:

PROJEKTVEZETŐ

Főbb feladatok:
  • Feladatok, határidők ellenőrzése, betartatása
  • ügyfél- és beszállítói kommunikációk nyomon követése
  • adminisztráció napra kész nyilvántartása
  • kollégák hatékonyságának támogatása, fejlesztése
  • fő cél: ne maradjon elvégzetlen feladat, észrevétlen információ
  • tapasztalatok prezentálása a vezetőknek teljesítmény értékelési rendszeren keresztül
Elvárások:
  • legalább 3 év szolgáltatási területen szerzett projektmendzsment tapasztalat
  • B2B területen szerzett legalább 4 éves tapasztalat
  • készség-szintű Office program használat
  • kimagasló kommunikációs képesség: empátia, asszertivitás, gyakorlatias, megoldás-centrikus hozzáállás
  • legalább 1 vállalatirányítási, vagy CRM rendszer alapos ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Angol nyelv írásbeli és szóbeli üzleti kommunikációs szintű ismerete
  • Vállalkozási és szállítói szerződések kezelésében (írás, értelmezés, véleményezés) gyakorlat
  • Épületüzemeltetési, ingatlanfejlesztési, építőipari területen szerzett gyakorlat
  • Igazolható projektmenedzser szemlélet
Amit kínálnak:
  • Kis létszámú, családias csapat
  • A piaci igényeknek megfelelő alapfizetésen túl egyéni eredmények alapján bónuszrendszer
  • A feladat ellátásához laptopot és mobiltelefont biztosítunk
  • Teljes bejelentéssel, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
Munkavégzés helye:
  • Budapest 14. kerület, megbeszélés szerint Home office a próbaidő letelte után
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő 09:00-17:00 óráig.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát bérigényének megjelölésével az alábbi "Jelentkezés" gombra kattintva!