Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő vállalat, amely a szaniterpiac meghatározó szereplője. 2015-ös alapítása óta a cég stabilan növekszik, évről évre bővítve portfólióját és piaci jelenlétét. Többszörös díjnyertes márkájuk országosan ismert, és a nemzetközi terjeszkedés is lendületben van.

Csapatuk élére keressük jelenleg új munkatársukat bővítés céljából

KERESKEDELMI VEZETŐ

pozícióba.

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • Import és export tevékenység menedzselése
  • Áru kiválasztása, készletezés megtervezése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, franchise és kiemelt partnerekkel
  • Kereskedelmi stratégiák kidolgozása és végrehajtása a nemzetközi és hazai terjeszkedés érdekében
  • Folyamatos együttműködés az ügyvezetővel
  • Marketing és területi képviselők irányítása
  • Üzleti modell fejlesztése
  • Új lehetőségek keresése a nemzetközi piacokon
  • Értékesítési csatornák optimalizálása
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Felsőfokú kereskedelmi, marketing vagy közgazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat szaniter, építőanyag, bútor, belsőépítészet, lakberendezés területen nagykereskedelmi cégnél
  • Üzleti tárgyalásokon való jártasság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Amit Partnerünk előnyben részesít:
  • Német nyelvtudás

Amit Partnerünk kínál:

  • Felelősségi körhöz illeszkedő alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria (havi nettó 37.500 Ft SZÉP kártya)
  • Céges autó korlátlan magánhasználatra
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Szakmai továbbképzések
  • Családias környezet
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Budapest, 9. kerület (a Semmelweis klinikák metrómegállótól kb. 7 perces sétára)
  • Hétfőtől péntekig 9:00-17:30 között rugalmas munkaidőben
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el frissített szakmai önéletrajzát a „Jelentkezés” gombra kattintva!