Partnerünk, a Florin Vegyipari és Kereskedelmi Zrt., több mint 60 éve gyárt kozmetikai és háztartási tisztítószereket, számos neves márka számára is! Szegedi központjukban innovatív higiéniai megoldásokat fejlesztenek, amelyekkel professzionális és lakossági felhasználók életét könnyítik meg.

Csatlakozz hozzájuk, ahol versenyképes juttatásokat, hosszú távú karrierlehetőségeket, folyamatos szakmai fejlődést és egy támogató csapatot kínálnak. Teljesítményedet ráadásul korlátlan bónuszokkal és projektrészvételi lehetőségekkel is jutalmazzák az alábbi pozícióban:

ÉRTÉKESÍTŐ/KEY ACCOUNT MANAGER

Leendő feladataid:
  • Kozmetikai termékek értékesítése belföldön és külföldön
  • Aktív részvétel a sales stratégiák kialakításában és kampányok kezelésében
  • Éves értékesítési célok és költségvetés kidolgozása
  • Piaci elemzések és versenytársak figyelése
  • Multinacionális partnerekkel való tárgyalások, szerződéskötések
  • Ügyfélkör és portfólió bővítése
  • Új termékek bevezetése
  • Kapcsolattartás a logisztikai és minőségirányítási részlegekkel
  • A cél az értékesítési volumen növelése és a piaci pozíció folyamatos javítása
Amit kínálnak Számodra:
  • Részvétel a projektekben, fejlesztésekben
  • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező, a piacon elismert és dinamikusan fejlődő vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődés
  • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat
  • Teljesítményarányos felső korlát nélküli bérezés
Követelmények:
  • Felsőfokú kereskedelmi és /vagy gazdasági végzettség
  • Több éves FMCG értékesítési tapasztalat
  • 2-3 éves tapasztalat multinacionális áruházláncok kezelésében
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kialakult kapcsolatrendszer
  • Kiváló szervező, problémamegoldó és együttműködési készség
  • Proaktív és eredményorientált személyiség, aki szereti a kihívásokat
  • Kitűnő kommunikációs és tárgyalási készség
  • Terhelhetőség, határozottság
  • Stratégiai szemléletmód
  • Önálló munkavégzés
Munkavégzés pontos helye:
  • Szeged és környéke
Ne habozz! Ha úgy érzed, te vagy az ideális jelölt, küldd el lehetőleg fényképes önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva! Csatlakozz hozzájuk, és válj Te is részévé a közös sikerüknek!