Szereted, ha a munkád során prémium termékekkel dolgozhatsz és ügyfeleidnek egyedi megoldásokat kínálhatsz? Ha a válasz igen, akkor ez a lehetőség Neked szól! Csatlakozz egy 30 éves múltra visszatekintő, piacvezető családi vállalathoz! A Hofstädter Építőanyag Centrum ultramodern, 3000 m²-es bemutatótermében prémium burkolatokkal, szaniterekkel és saját gyártású nyílászárókkal kínálnak megoldásokat lakossági és nagyobb projektekhez. Az alábbi pozícióba keresik új kollégájukat:

BURKOLAT ÉS SZANITER TANÁCSADÓ/TERVEZŐ

Leendő feladatok:
  • Fürdőszobák megtervezése az ügyfelek igényei alapján
  • Testre szabott ajánlatok és egyedi tervek készítése – győzd meg az ügyfeleket szakértelmeddel!
  • Prémium minőségű burkolatok és szaniterek értékesítése – legyen részed a legjobb megoldások ajánlásában!
  • Napi kapcsolattartás vásárlókkal, erős és bizalmi kapcsolatok kiépítése
  • Vevői utógondozás – gondoskodj arról, hogy az ügyfelek elégedettsége hosszú távon is fennmaradjon!
  • Értékesítési adminisztráció
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés, valamint értékesítői jutalék – növeld bevételeidet sikeres eladásaiddal!
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Külföldi kiállításokon való részvétel – ismerd meg a legújabb trendeket, és építs kapcsolatokat!
  • Professzionális gyártói tréningek – fejleszd tovább szakmai tudásodat és légy naprakész!
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern, igényes munkakörnyezet
Amit elvárnak Tőled:
  • Értékesítési vagy tervezési tapasztalat – légy magabiztos a szakmádban!
  • Kereskedelmi szemlélet – célod az értékesítés, és megvan benned a hajtóerő!
  • Kiváló kommunikációs készség – könnyen teremtesz kapcsolatot és megérteted magad az ügyfelekkel!
  • MS Office használatában való jártasság
  • Precizitás, proaktivitás
  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Kereskedelmi végzettség – ha van, kiemelten értékelik!
  • Iparági ismeret, jártasság a burkolat- és szaniter termékek terén
  • ViSoft program ismerete
  • Műszaki érdeklődés
Munkavégzés helye, munkaidő:
  • Magyarország egyik legnagyobb burkolat bemutatótermében: 2083 Solymár, Valkó út 8.
  • Hétfőtől – péntekig 8:00-17:00 között
  • Minden második szombaton 8:00-12:00
Csatlakozz partnerünkhöz, és építsd fel a karriered egy sikerorientált csapatban, ahol a legjobb termékeket értékesítheted! Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!