Partnerünk egy budapesti családias cég, ahol a munkatárs még érték, ahol a jó teljesítményt jutalmazzák, és elismerik! Fő profiljuk a professzionális takarítás, melyet főként nagyvállalati megbízóik részére nyújtanak. Jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

JUNIOR ÉRTÉKESÍTŐ

Főbb feladatok, munkák:
  • Klasszikus sales feladatok: főként új partnerek felkutatása, helyszínbejárások, ajánlatkészítések, szerződéskötések
  • Hideghívások, személyes kapcsolatfelvételek potenciális partnerekkel
  • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, igények kezelése, díjemelések lebonyolítása
Amit kínálnak:
  • Korrekt alapbér, és a szerződések utáni éves jutalék
  • Home Office lehetőség van (ezt egyedileg kell egyeztetni, de a cég rugalmas)
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Laptop, telefon természetesen jár a pozícióhoz
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Érettségi megléte, de nagy előny a diploma
  • Fontos a jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, hiszen új ügyfeleket kell szerezni
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Pontos adminisztráció
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Iparági ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Call center, vagy hideghívás tapasztalat
  • Budapest 14. kerület (megbeszélés szerint Home Office a próbaidő letelte után)
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, 09:00 – 17:00 óráig.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!