Megbízónk több mint 30 éve a vendéglátóipar és a kiskereskedelem IT-megoldásainak vezető szolgáltatója, illetve a világ legnagyobb hivatalos Oracle Hospitality viszonteladója. Nemzetközi vállalat, amely több mint 90 országban van jelen és 13 000 ügyféllel rendelkezik.

Jelenleg budapesti csapatukba keresnek új kollegát

SALES MANAGER

pozícióba.

Feladatok:
  • Részvétel értékesítési és marketingprojektek kidolgozásában és végrehajtásában
  • Piackutatás és elemzés az üzleti versenytársakról - a versenyelőny megszerzése érdekében
  • Közvetlen értékesítés és egyéni KPI-ok teljesítése, valamint a csapat kvótájának kezelése
  • Részvétel a cég piackutatási és értékesítési stratégiájának kidolgozásában
  • Értékesítési célok teljesítése a vállalati célkitűzések szerint
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel, a cég érdekeinek és márkájának képviselete a partnerekkel történő találkozáskor
  • Értékesítési és marketing események szervezése az ügyfelek számára
  • Eseténkénti országos partnerlátogatás, de 85%-ban budapestiek az ügyfelek
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves vendéglátóiparban szerzett tapasztalat szükséges. Ideálisan az alábbi pozíciók egyikében: Front Office Manager, Front Office Supervisor, Night Manager, Sales Manager vagy S&M Director
  • Folyékony, felsőfokú angol nyelvtudás – szóban és írásban egyaránt
  • Vendéglátóipari technológiában szerzett értékesítési tapasztalat
  • Jártasság az Opera, Suite 8 és Micros POS rendszerek használatában
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány - partnerlátogatásokhoz szükséges
Előny:
  • Szállodai vagy szoftver érékesítésben szerzett tapasztalat
  • PMS és POS rendszerek ismerete
Amit partnercégünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő versenyképes bérezés
  • Céges autó
  • Értékesítési bónusz KPI alapján (nincs felső határ)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szükséges munkaeszközök biztosítása – mobiltelefon és laptop
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület – Újpest metróállomástól 10 perc séta
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 / 9:00-18:00 - 1 órás ebédszünettel

Amennyiben érdekli a pozíció, küldje el friss szakmai önéletrajzát MAGYAR és ANGOL nyelven a JELENTKEZÉS gombra kattintva!