Ha tapasztalt értékesítő vagy, ez az állás neked szól!

Csatlakozz a Kinnarps csapatához, amely 1942 óta biztosít innovatív, ergonomikus belsőépítészeti megoldásokat és prémium irodabútorokat. Partnerünk teljes körű szolgáltatást nyújt, az igényfelméréstől a megvalósításig, garantálva a kiváló minőséget és funkcionális dizájnt.

Modern, nemzetközi munkakörnyezet és exkluzív irodai körülmények, fix havi jövedelem, teljesítmény alapú jutalékkal és bónuszokkal várják új kollégájukat budapesti irodájukba a következő munkakörbe:

SENIOR ÉRTÉKESÍTŐ

Az ideális jelölt vagy, ha:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 5 éves tapasztalatod van az irodapiacon
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul, szóban és írásban
  • Professzionális szinten használod a Microsoft Office programokat
  • Meglévő kapcsolati hálóval rendelkezel az irodapiacon
  • Proaktív vagy, és nem jelent kihívást egyéni értékesítési stratégia kidolgozása
  • Motivált, kezdeményező vagy és kiváló problémamegoldó képességgel bírsz
Feladataid közé tartozik majd:
  • Ügyfélkör bővítése személyes kapcsolataid alapján
  • Bútorozási projektek teljes körű menedzselése
  • Kapcsolattartás partnerekkel és beszállítókkal, angolul és magyarul
  • Tárgyalások és prezentációk lebonyolítása
  • Operatív munkafolyamatok kézben tartása
  • Árajánlatok, szerződések, megrendelések készítése
  • Az értékesítési folyamat adminisztrációja (riportok, szerződések, CRM)
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő fix havi jövedelem, teljesítmény alapú jutalékkal és bónusszal
  • Céges autó és parkolóhely a próbaidő után, valamint heti 1 nap Home Office
  • Nemzetközi munkakörnyezet és modern, exkluzív irodai környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendszeres céges rendezvények és külföldi szakmai utak
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Ne maradj le erről a lehetőségről! Ha készen állsz egy izgalmas kihívásra,
küldd el lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igényed
megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!