Szeretne egy nyitott és támogató szellemű vállalatnál dolgozni?
Akkor ez a hirdetés Neked szól!

Partnerünk 12 éve foglalkozik ipari eszközkiadó automaták fejlesztésével, gyártásával, üzemeltetésével, és már több, mint 5000 aktív projekttel, több mint 400 ügyfél számára nyújtanak megoldásokat világszerte, 4 kontinensen. Innovatív, adatvezérelt rendszereik révén az egészségügy, ICT, és gyártási területeken segítik a vállalatokat jelentős költségcsökkentések elérésében, miközben értékes adatokhoz juttatják őket. A folyamatos fejlődés, dinamikus hozzáállás és támogató környezet központi szerepet kap vállalatuknál, hosszú távú karrierlehetőséget kínálva munkatársaiknak. Keressük leendő kollégájukat az alábbi pozícióba:

SALES MANAGER (KELET-MAGYARORSZÁG)

Amit kínálnak:
  • Versenyképes, a pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Magas cafetéria juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Dinamikusan fejlődő, motiváló munkakörnyezet
  • Barátságos, családias munkahelyi légkör
  • Támogatják a fejlődés iránti nyitottságot, és biztosítják a megfelelő hátteret a szakmai kiteljesedéshez
Főbb feladatok:
  • Termékeik és szolgáltatásaik értékesítése Kelet-Magyarországon
  • Ügyfélbázisuk bővítése új termékekkel és szolgáltatásokkal, új ügyfelek, partnerek felkutatása
  • Meglévő ügyfél kapcsolatok menedzselése, ápolása, technikai támogatása
  • Piaci igények monitorozása, vevői igények felmérése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Technikai sales, B2B tapasztalat minimum 3 év
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (további szomszédos országok nyelveinek ismerete előnyt jelent)
  • Érvényes vezetői engedély, tapasztalt vezetési gyakorlat
  • Rugalmasság utazásokhoz, amelyek a munkaidő 15-30%-át teszik ki
Előny / Személyes kompetenciák:
  • Önálló munkavégzés
  • Agilitás
  • Proaktivitás
  • Ügyfélközpontú szemlélet
Munkavégzés pontos helye:
  • Kelet-Magyarország
  • ANGOL és magyar nyelvű önéletrajzzal
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar és ANGOL nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!