Szereted az értékesítésben rejlő kihívásokat?

Lennél TE az az Értékesítő, aki felpörgeti partnerünk exportpiacát Nyugat-Európában?

Magabiztosan tárgyalsz külföldi partnerekkel, és nem riadsz vissza a nemzetközi kihívásoktól?

Partnerünk bérgyártó és alkatrészgyártó vállalatként vezető szerepet tölt be a legmodernebb technológiai megoldások biztosításában.

Ha érdekel az elektronikai ipar, és szereted az innovációt, akkor náluk a helyed!

Bővülő csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

EXPORT SALES MANAGER

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • A vállalat B2B exportpiacainak kiépítése Nyugat-Európában.
  • Üzletfejlesztési stratégia megalkotása és végrehajtása.
  • Új kiemelt partnerek felkutatása és kapcsolattartás.
  • Vevői látogatások, tárgyalások lebonyolítása, kiállításokon való részvétel.
  • Ajánlatkérések kezelése, megrendelések nyomon követése.
  • Marketing akciókban való részvétel.

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Legalább 3 éves B2B ipari gyártás szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalatod van.
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Nem riadsz vissza a hideghívásoktól és hunter sales tapasztalattal rendelkezel.
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt. (nemzetközi partnerekkel való kapcsolattartáshoz).
  • Ambiciózus és eredményorientált személyiség vagy.
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás.
  • Elektronikai bérgyártásban szerzett tapasztalat.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Tapasztalat függvényében meghatározott alapfizetést adnak.
  • Kötetlen munkaidőben dolgozhatsz, így rugalmasan oszthatod be magadnak a napi feladatidat úgy, hogy a kitűzött eredmények a hónap végén teljesüljenek.
  • Vállalati autót biztosítanak, amely korlátozottan magáncélra is használható.
  • A kitűzött egyéni célok teljesítése alapján, a munkába fektetett energiádat éves bónusszal jutalmazzák.
  • Folyamatos szakmai fejlődést nyújtanak képzéseken keresztül.

Munkavégzés helye: Partnerünk központja Kecskeméten található, betanítás után nem szükséges bejárnod – az ország bármely területéről végezheted a munkát.

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített MAGYAR nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: