Otthonosan mozogsz a nemzetközi kapcsolatok terén, és több nyelven kommunikálsz?

Magabiztos vezetőként is megállod a helyed?

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető textilipari márkája.

 A vállalat fő profilja a tollal/pehellyel, gyapjúval, műszállal és egyéb természetes és szintetikus szállal töltött paplanok és párnák gyártása, forgalmazása.

Immáron tizenkettedik éve folyamatosan birtokolják a Superbrands márkaelismerést, valamint évek óta a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének tagjai.Külkereskedelmi csapatuk vezetésére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

NEMZETKÖZI ÜGYFÉLKAPCSOLATI CSOPORTVEZETŐ

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Legalább 1-3 év export termelő/értékesítő vállalatnál szerzett tapasztalattal rendelkezel.
  • Legalább 1 éves vezetői tapasztalattal rendelkezel (2-5 fős csapat munkáját már koordináltad).
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (preferáltan gazdasági, kereskedelmi területen).
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van (partnerekkel való kapcsolattartáshoz).
  • Magabiztos Excel tudásod van (beszámolók, riportok készítéséhez).
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességgel rendelkezel.

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • csoport (6 fő külkereskedelmi ügyintéző és 1 fő beszerző) munkáját irányítod, koordinálod, részükre szakmai támogatást biztosítasz.
  • Az export tevékenységet az üzlet megkötésétől egészen a termék kiszállításáig felügyeled, koordinálod és támogatod.
  • Kapcsolatot tartasz a nemzetközi partnerekkel (megrendeléseiket nyomon követed, problémáikat kezeled).
  • Szorosan együttműködsz a külkereskedelmi vezetővel.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • További idegennyelvek ismerete (spanyol, francia stb.).

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Tapasztalat függvényében kiemelkedő alapbért biztosítanak.
  • Fejlődési és tanulási lehetőségeket nyújtanak, képzéseken, szakmai workshop-okon keresztül.
  • Alkalmanként Home Office lehetőséget biztosítanak.
  • Hosszútávú karrierlehetőséget kínálnak egy stabil vállalatnál.

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaidő: Törzsidő: hétfőtől csütörtökig 8:00-17:00, pénteken 8:00-15:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!