Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni?

Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít.
Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

MŰSZAKVEZETŐ

A pozícióhoz tartozó feladatok:
  • 100-150 fős létszámú műszak irányítása,
  • A termelési programban meghatározott termékek gyártásának megszervezése,
  • A termelési feladatok tervszerű és költséghatékony megoldása a gyártási programok alapján,
  • Együttműködés a termelés tervezéssel,
  • Az előírt dokumentáció pontos vezetése,
  • A higiéniai és munkavédelmi szabályok betartása és betartatása.

Jelentkezzen, ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • Középfokú végzettség vagy OKJ képzés,
  • 1-3 év műszakvezetői tapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • Lean ismerete.

Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér, saját állományú munkaviszony,
  • Béren kívüli juttatás,
  • Magas cafetéria juttatás, bónusz rendszer,
  • Munkába járás támogatása,
  • Napi 1 meleg étkezés,
  • Ingyenes szálláslehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye.

Munkaidő:
  • Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!