Partnerünk gumigyártás és műanyagipar területén tevékenykedik.
A makói gyár elsősorban autóipari alkatrészeket, például motorok hűtő-fűtőegységeihez használatos gumialkatrészeket gyárt. Termékeik 80-90%-a hagyományos belső égésű motorokhoz készül, de nemrégiben elkezdték az elektromos és alternatív hajtású járművekhez szükséges műanyag alkatrészek gyártását is​.

Új termék-és folyamat bevezetéseik koordinálására keresnek projektszemlélettel rendelkező munkatársat

PROJEKT KOORDINÁTOR

pozícióba.

A pozícióban ellátandó feladatok:
  • Új termékek és folyamatok zökkenőmentes integrálásának biztosítása a gyártási folyamatokba
  • Az alkatrész- és folyamatváltozások kezelése és koordinálása
  • A termékek gyárthatóságának és szerelhetőségének tesztelése és értékelése
  • A szükséges szerszámok és gyártócellák előkészítése az új termékekhez
  • A termékek előzetes gyártásának és mintagyártásának megtervezése és lebonyolítása
  • A projektben résztvevő keresztfunkcionális helyi csapatok irányítása
Alábbi tapasztalatokkal és ismeretekkel várjuk jelentkezésed:
  • Felsőfokú végzettség
  • Projekt koordinációban szerzett szakmai tapasztalat bármely iparágból
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Jó kommunikációs készség, extrovertált személyiség
Előnyt jelent:
  • SAP ismerete
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Autóipar jellegzetességeinek ismerete
Amit ügyfelünk kínál:
  • Tapasztalati szintnek megfelelő bérezés
  • Széleskörű cafetéria rendszer
  • 13. havi fizetés
  • Éves bónusz
  • Nemzetközi munkakörnyezet és lehetőség külföldi munkatapasztalat szerzésére
  • Támogatott tanulmányok és szakmai képzések
  • Átfogó egészségprogram, amely ingyenes szűrővizsgálatokat és egészségbiztosítást tartalmaz
  • Utazási költségtérítés
  • Albérlettámogatás költözés esetén, hogy az új helyen való letelepedés könnyebb legyen
  • Vállalati kedvezmények, amelyek a munkavállalók számára exkluzív előnyöket biztosítanak különböző termékek és szolgáltatások terén
Munkavégzés helye:
  • Makó (Szegedtől ~ 30 km)
Amennyiben szívesen részt vennél egy autóipari vállalat projektjeiben, várjuk frissített önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!