Partnerünk, a John Cockerill csoport ENVIRONMENT divíziójának magyar leányvállalata, a CMI Environment Hungary Kft. Nevükkel jelezni kívánják elkötelezettségüket a környezetvédelem iránt, amelyhez víz- és levegőkezelő berendezéseikkel járulnak hozzá. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSVEZETŐ

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • Gyártási terv készítése, kockázatkezelés
  • Kapacitástervezés, alapanyag és felszerelés előkészítése
  • Gyártó személyzet irányítása, szakmai támogatása, képzése (25 fő)
  • Termelési folyamatok monitorozása
  • Üzemzavarok kezelése
  • Tevékenységfigyelő eszközök kezelése és frissítése, kalkulációk elvégzése
  • Együttműködés a társosztályokkal (minőségellenőzrés, karbantartás, stb.)
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Minimum középfokú gépipari végzettség
  • Legalább 5 év gyártásban szerzett tapasztalat (pl. gyártáselőkészítő, gyártástervező pozícióban)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (napi szintű egyeztetések az anyavállalattal)
  • AutoCAD olvasási szintű ismerete
  • Magas szintű számítógépes ismeret
Előnyök:
  • Felsőfokú gépipari végzettség
  • SAP használatában szerzett gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Havi bónusz (egyéni teljesítmény alapján, éves szinten bruttó 720.000 Ft)
  • Éves bónusz (egyéni és céges teljesítmény függvénye)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Modern munkakörnyezet
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Nagykanizsa (Lámpagyár utcai buszmegállótól kb. 2 perces autóútra)
  • Hétfőtől péntekig 7:30 és 16:30 között rugalmasan

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített ANGOL ÉS MAGYAR NYELVŰ önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!