Partnerünk, a dinamikusan növekvő, stabil pénzügyi hátterű, a pályázati tanácsadói piacon 20 éves múlttal rendelkező, biztos alapokon működő Vanessia Vállalkozásfejlesztési és Tanácsadó Kft. az alábbi pozíciókba keres munkatársakat budapesti irodájába:

PÁLYÁZATÍRÓ, PÁLYÁZATI TANÁCSADÓ

Leendő feladataid:
  • Projekttervezésben való aktív részvétel
  • Pályázati anyagok előkészítése, elkészítése és beadása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás az intézményrendszerrel
  • Üzleti tervezés
  • Partnereink folyamatos informálása az aktuálisan pályázható forrásokról
Elvárások:
  • Minimum 2 éves tapasztalat EU-s pályázatok írásában és/vagy menedzselésében
  • Felsőfokú pénzügyi, közgazdasági, jogi vagy természettudományi végzettség
  • Ügyfél-kapcsolattartásban szerzett tapasztalat, kiváló kommunikációs készség
  • Rendszer- és folyamatszemlélet, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség, felelősségteljesség, megbízható munkavégzés
  • KKV szektor átfogó ismerete
  • EPTK használatában szerzett gyakorlat
  • MS Office felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • „B” kategóriás jogosítvány, tényleges vezetési gyakorlat
Előnyök:
  • Banki finanszírozási tapasztalat
  • KFI és energetikai projektekben szerzett tapasztalat
  • Vidékfejlesztési Program ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
Amit kínálnak:
  • Kimagasló fizetés, teljesítmény alapján további jutalmak
  • Rugalmas munkavégzés, Home Office lehetőség próbaidő után (heti 1-3 nap)
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál
  • Innovatív szervezeti kultúra
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes légkörű, fiatalos, barátságos és segítőkész munkahelyi környezet
  • Céges laptop és telefon (korlátlan hívással, internettel)
  • Igény esetén munkahelyi coaching

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest XI. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzod, nettó bérigényed megjelölésével az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!