Ügyfelünk több, mint 20 jól ismert márkával rendelkezik, amelyek számos termékcsaládban jelen vannak. A portfoliójuk kiemelkedő márkái között található például a TEFAL, KRUPS, ROWENTA és WMF. Márkáikat több, mint 150 országban forgalmazzák, és minden értékesítési csatornán jelen vannak – hipermarketekben, szupermarketekben, szaküzletekben és online.
Számukra keresünk most új kollégát:

CREDIT ANALYST

pozícióba.

Ellátandó feladatok:
  • Az ügyfelek adatbázisának karbantartása, SAP törzsadatok kezelése, az ügyfelek hitelfeltételeinek létrehozása és ellenőrzése
  • Az esedékesség alacsony szinten tartása
  • Az ügyfelek hitelkereteinek rendszeres frissítésének figyelemmel követése az előrejelzett eladások alapján
  • Kapcsolattartás a belső osztályokkal, beleértve a számviteli és kereskedelmi csapatokat
  • Az ügyfelek jóváhagyott kereskedelmi feltételeinek bevitele, figyelemmel kísérése, felülvizsgálata és karbantartása az SAP rendszerben (visszatérítési modul)
  • Az SAP rendszerben található árlista karbantartása és ellenőrzése
  • Együttműködés a Lengyelországban található SSCAR osztállyal, kapcsolatot teremtve az üzlet és SSC között
  • A régió (Csehország + Szlovákia) másik hitelkezelőjének helyettesítése szükség esetén
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 1 év hitelkezelői pozícióban szerzett tapasztalat vagy több éves tapasztalat Pénzügyi Szolgáltató Központban
  • Az elszámolás, adózás és hitelkezelés alapjait érintő szabályozási és normatív dokumentumok ismerete
  • Pénzügyi elemzés és hitelkockázati felmérés ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt - napi szintű kapcsolattartás a pénzügyi vezetővel és a más európai országokban dolgozó Credit Controllerekkel
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Amit Partnerünk tud nyújtani:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Évi 10%-os bónusz
  • Vállalati kedvezmény
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop és mobiltelefon)

Munkavégzés helye és ideje:

  • Magyarországi központ – Budaörs
  • Hétfőtől – Péntekig: 9:00-17:00
  • 2 nap Home Office lehetőség