Partnerünk, a Félpengő Kft. egy stabil, családias hangulatú könyvelőiroda.

Ügyfélszámuk növekedése miatt új munkatársat keresnek teljes munkaidőben az alábbi munkakörbe:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Főbb feladatok:
  • Vevő, szállító, bank, pénztár kontírozása, könyvelése
  • Bevallások, statisztikák, éves zárások elkészítése, adatszolgáltatás

Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • 1-3 éves releváns gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban és önállóan dolgozni tudás

Előnyök:
  • Bérszámfejtési ismeretek
  • RLB program ismerete
  • Regisztrált mérlegképesség

Juttatások, amit ajánlanak:
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Munkakörnek, felelősségnek megfelelő bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű cég
  • Családias hangulatú közösség, támogató vezetőség

Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XIX. kerület.

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 óra.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!