Partnerünk, az IVM Zrt., immár 12 éve ipari eszközkiadó automata rendszerek fejlesztésével, gyártásával és üzemeltetésével foglalkozik. Több mint 5000 aktív projekt és több mint 400 elégedett ügyfél tapasztalataival jelen van 4 kontinensen. Megoldásaik az egészségügy, információ- és kommunikációtechnológia, valamint a gyártás területén széleskörű alkalmazásnak örvendenek. Adatvezérelt rendszereik jelentős költségmegtakarítást biztosítanak és értékes adatokhoz való hozzáférést nyújtanak. Folyamatosan keresnek új lehetőségeket és fejlesztéseket.

Dinamikus, nyitott és támogató szellemű vállalatuk számára fontos, hogy a csatlakozó kollégák hosszú távon is megtalálják a helyüket náluk. Csapatuk bővítése céljából keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Feladatok:
  • Számlázás
  • Kintlévőségek kezelése
  • Pénzügyi riportok készítése
  • Pénztár kezelése
  • Bankszámla kivonatok kezelése és könyvelése
  • Kiküldetések elszámolása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és partnerekkel
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • A vezető tevékenységének támogatása
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Aktív részvétel a havi szintű KSH adatszolgáltatásban
Elvárások:
  • Minimum középfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Excel tudás
  • Jó problémamegoldó és szervezési képesség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pozitív attitűd és lojalitás
  • Önálló, precíz és igényes munkavégzés
Előny/Személyes Kompetenciák:
  • SAP Business One ismerete
  • Angol nyelvismeret
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Magas cafetéria juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Családias munkahelyi légkör
Munkavégzés pontos helye:
  • Székesfehérvár
  • Kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!
Ha szeretne egy fejlődő vállalat sikerének részese lenni és megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését!