Partnerünk az Energy Services Magyarország Kft. a spanyol ID Energy Group tagjaként, nagy tapasztalattal rendelkezik a napenergia és az energiahatékonyság területén. A vállalat Európa számos országában, a legkorszerűbb technológiákat követve fejleszt, telepít és tart karban naperőműveket.

Cégcsoportjuk dinamikusan fejlődik, a meglévő fiatalos és lendületes csapatukba
keresünk most kollégát az alábbi munkakörbe:

VILLANYSZERELŐ

Főbb feladatok:
  • Napelemparkok karbantartásához kapcsolódóan, a már meglévő erőművekben rendszeres havi, féléves karbantartások elvégzése és dokumentálása, egyéb felmerülő javítások, munkák ellátása az O&M csapat tagjaként, illetve irányítása alatt.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Villamosipari végzettség (villanyszerelő)
  • Villamos alállomás-kezelői végzettség (KÖF)
  • Betanulási időszakot követően önálló, proaktív munkavégzés
  • Rugalmasság (változatos projekthelyszínek, naperőművekhez utazás, esetenként budapesti irodai látogatás)
  • “B” kategóriás jogosítvány és aktív vezetési gyakorlat
  • Utazási hajlandóság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Napelem szerelésben szerzett tapasztalat
  • Vagyonvédelmi szerelői tapasztalat (CCTV, riasztó, elektromos kerítés)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal várja:
  • Versenyképes, munkatapasztalattal arányos juttatási csomag
  • Biztos, stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • SZÉP-kártya
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Mobiltelefon, laptop, céges autó
Munkavégzési terület:
  • Dél-Alföld / Bács-Kiskun vármegye (Tiszakécske környéke)
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!