Partnerünk 35 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat keres új munkatársat KECSKEMÉTI telephelyére a következő munkakörbe:

BELFÖLDI FUVARSZERVEZŐ

Pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Fuvarmegrendelések (jellemzően ADR-es) felvétele, dokumentálása
  • Szállítási feladatok, megbízások logikus kiosztása, megtervezése
  • Fuvarszervezés szerződött alvállalkozókkal, saját állománnyal és flottával
  • Határidők pontos betartása, egyedi ügyféligények kiszolgálása
  • Szükséges okmányok kiállítása, kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése, fuvarfeladatok utókövetése, összegzése
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, gépkocsivezetőkkel, megbízókkal, társosztályokkal
  • Dokumentumok, összesítések előkészítése számlázáshoz
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Saját szállítóeszközök, göngyölegek, állomány rendelkezésre állásának ellenőrzése, egyeztetése egységen belül
  • Optimalizálási javaslatok megtétele (alvállalkozói kör, eszközberuházási igény, stb.)
Téged keresnek, amennyiben:
  • Középfokú végzettséged van
  • Rendelkezel közúti fuvarozás területén szerzett tapasztalattal
  • Rendelkezel EKAER, ADR és hulladékgazdálkodási ismeretek, tapasztalat
  • Önálló, precíz az adminisztrációd és munkavégzésed
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Proaktív a személyiséged
  • Ügyfélközpontú a gondolkodásmódod
  • Rugalmas van és magas a stressztűrő-képességed
  • Magabiztosan használod a MS Office programokat
Előnyt jelent, ha:
  • Német vagy angol nyelv ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalatok
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal vár:
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Havi cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Személyes-és szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet, támogató- jó hangulatú csapat
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen dolgoznál egy 35 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonú hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalatnál és szívügyed a környezettudatos élet, akkor küldd el számunkra magyar nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!