Partnerünk a TÜV Rheinland Csoport a világ egyik vezető
műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete.

A németországi központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma 50 országban,
500 telephelyen, összesen közel 21.000 munkatársat foglalkoztat.

A Magyarországon és a Közép-Kelet európai régióban működő leányvállalata,
a TÜV Rheinland InterCert Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MÉRNÖK-ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:
  • Potenciális új ügyfelek és értékesítési lehetőségek feltárása, (orvostechnikai vagy villamos berendezések és elektronikai területen),
  • Ügyféllátogatások szervezése és üzleti tárgyalások lebonyolítása az árajánlatok és a szerződések feltételeiről,
  • Ügyfélkapcsolatok proaktív fejlesztése és kialakítása a saját felelősségi területén,
  • Szoros együttműködés a vezetőséggel és a mérnöki csapattal az ügyfelek igényeinek összehangolása érdekében,
  • A piaci trendek folyamatos nyomon követése,
  • Az értékesítési stratégia végrehajtása és proaktív részvétel a vállalat üzleti stratégiájának megvalósításában.

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki végzettség (villamosmérnök / gépészmérnök),
  • 3-5 év szakmai tapasztalat műszaki szolgáltatás értékesítésében,
  • Ügyfélszerzési és tárgyalási tapasztalat, kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű IT ismeretek (MS Office, CRM rendszerek),
  • Értékesítési gondolkodásmód,
  • Utazási hajlandóság (belföldön és külföldön egyaránt, éves szinten a munkaidő 25-49%-ában),
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Üzletfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Német nyelvismeret,
  • SalesForce ismerete,
  • Orvostechnikai területen vagy autóipari területen és/vagy tesztelés, ellenőrzés és tanúsítás területén szerzett értékesítési tapasztalat.

Ami a vállalatnál vár Téged:
  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra,
  • Változatos cafetéria elemek,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség,
  • Betanulás a mérnöki csapatban, hogy az új kolléga mielőbb megismerje, milyen szolgáltatásokat nyújt a vállalat és a saját területén belül egyaránt.

Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XIV. kerület, Gizella út 51-57.

Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, kötetlen munkarend otthoni munkavégzési lehetőséggel (próbaidőt követően)

Munkába állás kezdete:
  • Pályázat elbírálását követően azonnal.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését,
küldje el számunka magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát