Partnerünk egy globális vállalat, amely fenntartható megoldásokat fejleszt az épületek és ipari rendszerek klímaberendezései, hűtési és fűtési rendszerei terén. Fő tevékenységi körük a HVAC rendszerek tervezése, gyártása és karbantartása. Magas minőségű termékeiknek és szakértelmüknek köszönhetően széles körben ismertek és elismertek a szakmában, kiváló hírnévvel rendelkeznek.

Amennyiben szeretnél egy befogadó munkáltató bővülő csapatába tartozni, akik számára fontos a környezetbarát és energiahatékony technológia, akkor csatlakozz hozzájuk

MŰSZAKI AJÁNLATADÓ MÉRNÖK

pozícióba.

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • Értékesítők back office támogatása
  • Árajánlatok készítése
  • Üzletkötő mérnökökkel, társosztályokkal folyamatos, szoros együttműködés
  • Kapcsolattartás a tervezőirodákkal
  • Egységek kiválasztása, ajánlatok összeállítása (légkezelő kiválasztó és méretező szoftver segítségével)
  • Műszaki tanácsadás
  • Iparági trendek követése
  • HVAC berendezések méretének, konfigurációjának, feszültségének, opcióinak kiválasztása
  • Felmerülő lehetséges költségmegtakarítások és/vagy költségproblémák értékelése
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Mérnöki végzettség villamos, gépész, épületgépész vagy energetikai területen
  • Legalább 2 év légkezelő berendezések területén szerzett tapasztalat (ajánlatkészítés / méretezés / kiválasztás)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (napi szintű használat az anyavállalattal, vezetőséggel; tréningeken való részvétel)
  • MS Office és valamely légkezelő kiválasztó és méretező szoftver ismerete
Előny:
  • Német nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér
  • Éves bónusz (céges teljesítmény alapján, éves bruttó bér 10%-a)
  • Cafeteria (havi nettó 22.500 Ft SZÉP Kártya)
  • Szakmai tréningek
  • Sportolási támogatás
  • Utazási támogatás (autó esetén 30 Ft/km, tömegközlekedés esetén bérlet)
  • Életbiztosítás
  • Jogi, pszichológiai és pénzügyi tanácsadás (családtagok számára is)
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Munkavégzés helye: Budaörs (az IKEA-tól kb. 3 perces sétára)
  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között
  • Heti 1 nap Home Office lehetőség
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!