Megbízónk 30 éve a piacon vezető pozíciót betöltő, folyamatosan fejlődő, informatikával és biztonságtechnikával foglalkozó vállalat. Céljuk egyéni erősségekre, szakmai és a személyes fejlődésre fókuszálni a munkavállalóiknál, ezáltal kiaknázni a kollégáikban rejlő lehetőségeket.

Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR ÉRTÉKESÍTŐ

Pályakezdők jelentkezését is várják!

Főbb feladatok:
  • A cég által képviselt gyártók termékeinek értékesítése Magyarország területén
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és új ügyfelek felkutatása
  • Szaktanácsadás
  • Ajánlatok előkészítése, kiadása, nyomon követes
  • Ügyfélelégedettség fenntartása és fejlesztése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Műszaki és kereskedelmi beállítottság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Pályakezdők és tapasztalt munkatársak jelentkezését is várjuk
  • B kategóriájú jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Önálló, gyors, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, szervezőkészség, rugalmasság
  • Légy nyitott az új tudásra
Előnyt jelent:
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • IT iparági tapasztalat
  • Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal várja:
  • Versenyképes, biztos jövedelem és korrekt elszámolás
  • Teljesítményarányos kiegészítő juttatások, eredmény orientált értékelési szempontokkal
  • Betanítás és szakmai képzések
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Nyílt, korrekt kommunikáció
  • Kellemes munkakörnyezet, kedves kollégák, dinamikus csapat
  • Budapest, IV. kerület (Tömegközlekedéssel könnyen elérhető)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi "Jelentkezés" gombra kattintva!