Vonz az autóipar világa és szeretnéd csapatvezetésben szerzett tapasztalataidat egy vezető elektronikai gyártónál kamatoztatni?

Motiváló számodra a lehetőség, hogy mentorálj és fejlessz egy beszerzési csapatot, miközben kulcsszerepet vállalsz a cég stratégiai céljainak elérésében?

Légy részese a beszerzési stratégiák formálásának egy izgalmas pozícióban!

Partnerünk a világ egyik vezető autóipari cégcsoportjának tagja, jelenleg 175 helyszínen, több mint 112 000 munkatársuk dolgozik. A magyar telephelyen prémium kategóriás elektronikai termékeket gyártanak, ezáltal innovatív megoldásokat kínálnak az autóipar számára.

További fejlődésük és stratégiai céljaik megvalósításához a következő munkakörbe várják új munkatársukat:

STRATÉGIAI BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ

Miben számítanak szakértelmedre?

  • A logisztikával, a termeléssel és a beszállítókkal egyeztetés a folyamatos termelés biztosítása érdekében, alapanyagok beérkezésének biztosítása.
  • A költségcsökkentési célok elérése, az osztály kiírt teljesítmény céljainak elérésében aktív részvétel, havi riportok készítése és prezentálása.
  • Szoros együttműködés a termelékenységi egységekkel a potenciális megtakarítási/termelékenységi lehetőségek azonosítása érdekében.
  • Stratégiai beszerzők (11 fős csapat) szakmai támogatása, fejlesztése.
  • Éves ártárgyalások lebonyolítása, továbbá felmerülő igény esetén a beszerzők támogatása az ártárgyalásokban.
  • SAP rendszerben alkatrészek, cikkszámok folyamatos vezetése.
  • A központi beszerzési csapat támogatása.
Amire szükséged lesz sikeres munkád érdekében:

  • Felsőfokú végzettség - bármilyen szakirányon, preferáltan közgazdasági területen.
  • Legalább 2-3 év csoportvezetői tapasztalat logisztikai vagy beszerzési területen / elektronikai szektorban, 5 fő feletti létszám irányításában.
  • Magabiztos felsőfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt aktív használat vállalaton belüli kapcsolattartáshoz).
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Erős problémamegoldó képesség, tolerancia és türelem.
  • Kiváló kommunikációs és people management készségek.
Nagy pluszt jelent a csapat számára:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat.
Mivel becsülik meg a munkádat és Téged?

  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő, korrekt juttatási csomaggal.
  • 13. havi fizetéssel.
  • Cafeteria juttatással.
  • Személyre szabott karrier management-tel.
  • Kiváló szakmai kihívásokkal, melyet az új termékek gyártása kapcsán szerezhetsz.
  • Béren felüli juttatásként a fentiek mellett vállalati egészségbiztosítás (Medicover), valamint iskolakezdési és energia támogatási juttatás biztosított.
Munkavégzés helye: Veszprém

Munkarend: Kötetlen

Jelentkezz MAGYAR ÉS ANGOL nyelvű szakmai önéletrajzod feltöltésével az alábbi gombra kattintva: