Megbízónk fő tevékenysége fémszerkezetek gyártása. Termékkínálatuk széles skálát ölel fel, beleértve a fémmegmunkálást és a kiskereskedelmi megoldásokat, piacvezető szerepet töltenek be az üzletberendezések piacán.
Logisztikai csapatuk bővülése miatt keresünk számukra lendületes és agilis

BESZERZŐ

kollégát.

A következő feladataid lesznek:
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok, termékek, szolgáltatások beszerzése
  • Készletgazdálkodási feladatok
  • Magyar és nemzetközi beszállítókkal való kapcsolattartás, ártárgyalások lebonyolítása
  • Potenciális beszállítók felkutatása és értékelése
  • Szerződésmenedzsment
  • Beszerzési költségek, megtakarítások figyelemmel kísérése
  • Piaci versenytársak nyomon követése, üzleti összehasonlítások készítése
Ami elengedhetetlen, hogy hatékonyan tudd a munkád végezni:
  • Gazdasági vagy műszaki területen szerzett végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat beszerzés területén
  • Angol vagy német nyelvtudás, magabiztos szinten szóban és írásban is
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
Előnyt jelent:
  • Fémipari területen szerzett ismeretek
Amit kínálnak:
  • Tapasztalati szintnek megfelelő bérezés
  • Havi bónusz kifizetés
  • Szép kártya cafetéria
  • Munkábajárás támogatása
  • Biztosított munkaeszközök
  • Szakmai képzések támogatása
Munkavégzés helye:
  • Csót (Veszprém megye, Pápa közelében)

Amennyiben szívesen támogatnád szakmai csapatuk, várjuk frissített önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!