Szeretnél egy dinamikus és változatos munkakört, ahol magad oszthatod be az idődet, és kiemelkedő jutalékot érhetsz el?

Partnerünk vezető európai szakértő az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és forgalmazásában.
A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli.

Jelenlegi csapatukba keresünk most

PROJECT COORDINATOR

pozícióba új kollégát, aki mindent megtesz azért, hogy a vállalat az élen maradjon.

Amiben fontos szereped lesz:
  • Építészekkel, beruházókkal és fővállalkozókkal együttműködve kapcsolatok kiépítése és építési projektekhez kapcsolódó megoldásaik meghatározása és specifikálása.
  • Rendszereik és megoldásaik bemutatása építészeknek és ingatlanfejlesztőknek, valamint műszaki tanácsadás nyújtása.
  • Részvétel projekt-együttműködési megbeszéléseken, a vállalat érdekeinek képviselete.
  • Aktív részvétel a vállalat által kínált termékek népszerűsítésében (előadások, konferenciák, rendezvények, vásárok).
  • Új üzleti lehetőségek proaktív keresése, az azonosított projektek minősítésének és nyomon követésének elvégzése.
  • Projektinformációk gyűjtése, rendszerezése és frissítése.
  • Együttműködés a helyi értékesítést támogató mérnökökkel és a lengyel műszaki részleggel a szükséges megoldások időben történő elkészítése érdekében.
A sikeres munkádhoz szükséged lesz az alábbiakra:
  • Egyetemi vagy főiskolai mérnöki diploma: építőmérnöki vagy építészmérnöki vagy gépészmérnöki diploma.
  • Legalább 2 év tapasztalat az építőiparban Projekt koordinátor pozícióban.
  • Tapasztalat műszaki tanácsadói értékesítésben.
  • Aktív üzleti hálózat az építőiparban érdekelt felekkel (beruházók, fővállalkozók, építészek).
  • Magabiztos írásbeli és szóbeli kommunikációs készség angol nyelven.
  • ArchiCAD, Revit, AutoCAD szoftveres ismeretek.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó készség.
  • Önállóság és időmenedzsment készségek.
  • Agilis, proaktív személyiség.
Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:
  • Az építőipar számára alumíniumrendszerek és megoldások értékesítésében szerzett tapasztalat.
Amivel Partnerünk megbecsül Téged és a munkádat:
  • Tapasztalati szintedhez illeszkedő alapfizetés.
  • Megbízható, stabil vállalati háttér.
  • Vállalati autót biztosítanak, tankolókártyával – teljeskörű magánhasználatra.
  • Modern munkakörnyezet.
  • Egészségügyi biztosítás.
  • Kimagasló éves bónusszal értékelik a sikeres értékesítést.
  • Szakmai fejlődésed folyamatos támogatása, tréningeken való rendszeres részvétel lehetősége.
  • Munkaidődet Te osztod be, önállóan tervezheted meg a napjaidat.
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, valamint országos.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küld el angol és magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!