Megvan benned a lendület és az üzleti érzék?

Szeretnél izgalmas projekteken dolgozni egy szakértő mérnöki csapat támogatásával?

Partnerünk egy stabil magyar vállalat, akik 25 éve ipari csomagolástechnikával foglalkoznak. Ötvözik az optimális helykihasználást a megfelelő védelemmel, így a termékek nemcsak biztonságosan szállíthatók, de költséghatékonyan is.

Bővülő csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Új partnerek felkeresése (hideghívások, személyes látogatások által).
  • Rendszeres kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel.
  • Vevői igények felmérése és az információk továbbítása a mérnökség felé.
  • Árkalkulációk ellenőrzése.
  • Árajánlatok kiadása.
  • Együttműködés a mérnökség, gyártás, valamint logisztikai osztályokkal.

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum 2-3 év tapasztalat Mérnök üzletkötő pozícióban.
  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség.
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (ügyfelekkel, beszerzőkkel való kapcsolattartás miatt).
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó készség.
  • B kategóriás jogosítvány – az ügyfelek látogatása miatt.
  • Kiváló kommunikációs készség és határozott fellépés.
  • Kereskedelmi szemléletű attitűd.
  • Céltudatos motivált személyiség;
  • Jó helyzetfelismerési és erős problémamegoldó képesség.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Mérnöki végzettség.
  • Csomagolóiparban szerzett tapasztalat.
  • Hullámpapír csomagolóanyagok ismerete.

Amit Partnerünk kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbérezést adnak.
  • Éves teljesítményed alapján év végén bónusszal jutalmaznak.
  • Vállalati autót biztosítanak tankolókártyával – magánhasználatra is.
  • Lakhatási támogatást nyújtanak.
  • Kihívásokkal teli, változatos munka vár Rád egy stabil vállalatnál.
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör és összetartó közösség vár Rád.

Munkavégzés helye: 2500 Esztergom, Mátyás király utca 46.

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig 08:00-16:30 (Betanulás után Home Office lehetőség)

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített MAGYAR nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: