ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS NÉMET NYELVEN

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Német Középfok szóban és írásban

Rendelkezel aktív és magabiztos német nyelvtudással? Vevőorientált szemlélet jellemez?

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő cég, amely több mint 15 éve foglalkozik
online kereskedelemmel.

Termékeiket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját
webáruházukban kínálják megrendelésre.

Idén nagykereskedelmi kapcsolatok fejlesztését tűzték ki célul.

Munkavállaló-központúságukból kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése
és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Részükre keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
A Rád váró feladatok:
  • Vevői információkérések koordinálása,
  • Tájékoztatás termékeikről e-mailben és telefonon,
  • Beérkező panaszok, reklamációk kezelése, megoldása e-mailben és telefonon,
  • Online felületekről érkező rendelések kezelése,
  • Vevői elégedettség elérése/fenntartása.
Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Középfokú végzettség,
  • Aktív, magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (biztos szövegértés és grammatikai ismeretek),
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Rendszerszintű gondolkodás,
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Vevőorientált fellépés.
A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Ügyfélszolgálati tevékenységben szerzett tapasztalat,
  • Egyéb idegen nyelv ismerete.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés (éves fizetésemeléssel),
  • Cafetéria és Medicover egészségbiztosítás (próbaidő után),
  • Csapatbónusz (évi 3 alkalommal),
  • Nyelvtanulási támogatás,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet,
  • Home Office lehetőség (próbaidő után, vezetővel egyeztetve akár heti 3 napban).
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest VII. kerület.
Munkaidő:
  • Vezetővel egyeztetve rugalmas munkaidő.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

CUSTOMER CARE / SALES SERVICE | Budapest

Fontos számodra, hogy minden probléma megoldásra kerüljön és szívesen nyújtasz segítséget? Széleskörű tapasztalatra tettél szert ügyfélszolgálati pozícióban? Akkor itt a helyed! Partnerünk egy német alapítású vállalat, amely üzemanyag- és szervizkártyák, kiegészítő szolgáltatások, valamint ügyfélre szabott termékpaletták értékesítésével foglalkozik, más vállalatok részére. A vállalati folyamatos bővülésen megy keresztül, emiatt keressük csapatuk legújabb tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Unser Partner, eine digitale Druckerei, die seit 1998 visuelle Kommunikationsdruckerzeugnisse herstellt, sucht einen neuen Mitarbeiter für die folgende Position:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Szeret embereknek segíteni? Érdekli a táplálékkiegészítők/vitaminok világa? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk egy magyarországi központú, teljesen magyar szellemi, anyagi és tulajdonosi háttérrel rendelkező egészségipari vállalat. Gyakorló orvosi és multinacionális gyógyszeripari tapasztalataik ötvözésével prémium kategóriás, innovációra épülő termékportfóliót és szakmai szolgáltatást hoztak létre Magyarországon és a régióban. Hozzájuk keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva